MINI John Cooper Works Countryman ALL4 – test [wideo]

Są takie samochody, których istnienie trudno jest uzasadnić jakimiś mocno rozsądnymi argumentami. W taki sposób rozrasta się gama MINI – marki, która przybiera kolejne bardzo ciekawe formy. Tym razem pora na crossovera aspirującego do bycia hot hatchem.

Czy takie połączenie jest w ogóle możliwe? Czy da się sprawić, by większe, wyżej osadzone auto było tak sprawne jak słynący z „gokartowego” prowadzenia mniejszy model? Gdzie w tym wszystkim jakiś sens? Countryman John Cooper Works to auto, które rodzi wiele pytań, a odpowiedzieć na nie spróbuje Wiktor.

Zapraszamy także na projectautomotive.pl oraz do śledzenia nas na Facebooku www.facebook.pl/projectautomotive.

Mini Countryman JCW — galeria

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Blogi:

Witam w motocyklowym sezonie 2014 24 godziny w Le Mans - część 3 Chwila z Adrianną Palką o hybrydowej Toyocie C-HR Mamy nowy rekord! Jazda życia MINI Countrymanem ALL4 Racing Audi A7 Sportback 55 TFSI quattro S tronic – test [wideo] VII Ogólnopolski Zlot Mustangów | Toruń 25.04.2015 Plastik fantastik Dopuszczalna prędkość może być równie niebezpieczna jak nadmierna Kubańska przygoda, czyli BMW 5 GT Koci mix SZ - wykaż się wiedzą na temat Ferrari, wygraj oryginalny gadżet - rozwiązanie konkursu