Honda Civic 4d 1.5 VTEC Turbo 182 KM Elegance – test [wideo]

O ile Honda w przypadku pięciodrzwiowego Civica lubi pójść w stronę kontrowersyjnej stylistyki, to sedan do tej pory był zawsze takim buforem bezpieczeństwa stworzonym z myślą o konserwatywnych klientach. Civic 4d dziesiątej generacji wydaje się mieć jednak sporo dodatkowych zadań.

To bowiem na tym modelu spoczywa ciężar walki z autami klasy średniej pod nieobecność Accorda. Czy Honda potrafi zrobić jeszcze sedana z prawdziwego zdarzenia? Na to pytanie odpowie Maciek testując Civica w najmocniejszej wersji silnikowej.

Zapraszamy także na projectautomotive.pl oraz do śledzenia nas na Facebooku www.facebook.pl/projectautomotive.

Honda Civic 4d — galeria

Zobacz również: Przystanek Bieszczady - Skodą Karoq odkrywamy polską Alaskę

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Blogi:

Mercedes 450 SL (R107) - błotniki, pokrywa dachu i elementy różne Mitsubishi Outlander 2.0 4WD CVT Intense Plus – test [wideo] Kiedy kalibrować alkomat Audi S3 Sportback (8V FL) 310 KM – test [wideo] Od rajdówek po prototypy - Essen Motor Show 2015 Państwowe samochody i przejścia dla idiotów Renault Mégane GT 1.6 TCe EDC 205KM – test [wideo] Mercedes-Benz 300 SEL 3.5 (W109) Marne dziennikarstwo C-HR, miejski crossover Toyoty Blachary Nie mogę się doczekać autonomicznych samochodów