Honda Civic 4d 1.5 VTEC Turbo 182 KM Elegance – test [wideo]

O ile Honda w przypadku pięciodrzwiowego Civica lubi pójść w stronę kontrowersyjnej stylistyki, to sedan do tej pory był zawsze takim buforem bezpieczeństwa stworzonym z myślą o konserwatywnych klientach. Civic 4d dziesiątej generacji wydaje się mieć jednak sporo dodatkowych zadań.

To bowiem na tym modelu spoczywa ciężar walki z autami klasy średniej pod nieobecność Accorda. Czy Honda potrafi zrobić jeszcze sedana z prawdziwego zdarzenia? Na to pytanie odpowie Maciek testując Civica w najmocniejszej wersji silnikowej.

Zapraszamy także na projectautomotive.pl oraz do śledzenia nas na Facebooku www.facebook.pl/projectautomotive.

Honda Civic 4d — galeria

Zobacz również: Ford Focus ST 2.0 TDCI - test

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Blogi:

Oto prawdziwie terenowa Zmota! Gumball 3000 w Warszawie - fotorelacja Subaru Impreza Wiosenne nowości od Porsche Exclusive Beerfest - dla smakoszy piwa i... fanów motoryzacji! Podsumowanie dotychczasowych osiągnięć Roberta Kubicy w samochodzie WRC – czy rzeczywiście aż tak często się rozbija? Moto Historie z PZM #2 - nawet atomówki nie zatrzymały tej marki Koszulki motoryzacyjne Teraz możecie sobie ulżyć - Robert Kubica jest niebezpieczny! Mercedes 450 SL (R107) - co kryje bagażnik? Stuttgart z przesiadką w Berlinie cz.1 Trzecie światło STOP – geneza, historia, stan obecny