Renault Captur Energy dCi 110 XMOD – test [wideo]

Gdy w 2013 roku Renault rozpoczęło produkcję Captura, model ten nie miał tak licznej konkurencji jak to ma miejsce dzisiaj. Zawsze, gdy wydaje się, że w tym segmencie brakuje już miejsca dla następnego modelu, kolejni producenci prezentują nowe crossovery usiłując znaleźć dla siebie jakąś lukę. Na to wszystko Francuzi patrzyli z dużym spokojem – czy mają czego się bać?

Captur, mimo drobnego liftingu, przez pięć lat pozostał niemal niezmieniony i na tle wielu nieco zwariowanych rywali może jawić się jako swego rodzaju ostoja rozsądku. Ile prawdy jest w konserwatywnym wizerunku crossovera Renault? To stara się dla Was sprawdzić Wiktor w teście odmiany z silnikiem wysokoprężnym.

Zapraszamy także na projectautomotive.pl oraz do śledzenia nas na Facebooku www.facebook.pl/projectautomotive.

Renault Captur — galeria

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Blogi:

Warsaw Moto Show Polska motoryzacja – tak wiele szans i możliwości, utraconych bezpowrotnie [JC] Otomoto kontra sprzedawcy samochodów Kasa, misiu, kasa - o torze w Lublinie raz jeszcze [JC] Mercedes S400 CDI W220 - starzeje się z klasą Audiobooki - czyli czytanie za kierownicą O ulicznych spostrzeżeniach i pomysłach na gry motoryzacyjne KAC - Na pohybel Niemcom O wyprawach motocyklowych i technikach jazdy 10 lat Mustang Klub Polska Wspomnienie po latach, czyli test malucha na dystansie 19 tys. kilometrów Test: Audi Q3 Advanced 35 TFSI 150 KM S tronic