Renault Captur Energy dCi 110 XMOD – test [wideo]

Gdy w 2013 roku Renault rozpoczęło produkcję Captura, model ten nie miał tak licznej konkurencji jak to ma miejsce dzisiaj. Zawsze, gdy wydaje się, że w tym segmencie brakuje już miejsca dla następnego modelu, kolejni producenci prezentują nowe crossovery usiłując znaleźć dla siebie jakąś lukę. Na to wszystko Francuzi patrzyli z dużym spokojem – czy mają czego się bać?

Captur, mimo drobnego liftingu, przez pięć lat pozostał niemal niezmieniony i na tle wielu nieco zwariowanych rywali może jawić się jako swego rodzaju ostoja rozsądku. Ile prawdy jest w konserwatywnym wizerunku crossovera Renault? To stara się dla Was sprawdzić Wiktor w teście odmiany z silnikiem wysokoprężnym.

Zapraszamy także na projectautomotive.pl oraz do śledzenia nas na Facebooku www.facebook.pl/projectautomotive.

Renault Captur — galeria

Zobacz również: Przystanek Bieszczady - Skodą Karoq odkrywamy polską Alaskę

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Blogi:

Fiat 500C 1.2 69 KM 60th Anniversary – test [wideo] KAC czyli... Kaczor And Cactus Wizyta w Otrębusach Mercedes 450 SL (R107) - wyjęcie silnika Polska motoryzacja – tak wiele szans i możliwości, utraconych bezpowrotnie [JC] Historia Hot-Rodów - część 1 Mitsubishi ASX 2.2 DID AT 4WD Ralliart – test [wideo] Strach przed jazdą samochodem Tesla Model S - wyjątek od reguły Mazda MX-5 Szybki Kubica i zbyt wiele szumu wokół niego Motoryzacyjny raj

Popularne w tym tygodniu:

Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach