Lexus LC 500 – test

Pamiętacie taki samochód jak Lexus LFA? Niezwykły model z przeraźliwie głośnym V10, który na zawsze zmienił oblicze marki i pokazał, że Japończycy potrafią stworzyć niesamowite superauto. Czy właśnie mamy do czynienia z jego następcą?

Lexus LC 500 na papierze ma wszystkie argumenty, by godnie wypełnić lukę po LFA. Wygląd, który nie pozwoli Wam go spuścić z oczu, dźwięk, który pozwoli Wam go zlokalizować nawet gdy go nie widać i osiągi, które sprawiają, że nie sposób o nim zapomnieć. Czy to jednak superauto z krwi i kości? Na to pytanie postara się odpowiedzieć Maciek zza kierownicy tego niezwykłego samochodu.

Zapraszamy także na projectautomotive.pl oraz do śledzenia nas na Facebooku www.facebook.pl/projectautomotive.

Lexus LC 500 — galeria

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Blogi:

Subaru Levorg 1.6 GT-S Sport - test [wideo] Renault Clio dCi 110 Intens GT Line – test [wideo] 10 lat Mustang Klub Polska Lewis Hamilton - stracony talent? Nowe zadania dla straży miejskich – budowanie dobrych nawyków u kierowców Życie po zakończeniu kariery, a może ... Wywiad z Michałem Kościuszko Mercedes 450 SL (R107) - komora silnika Od rajdówek po prototypy - Essen Motor Show 2015 Honda Accord - życie zaczyna się po czterdziestce! Ferrari 488 GTB - panowie, przegięliśmy z tym liftingiem! Che bella ragazza - Alfa Romeo 4C Ceny LPG rosną i właściciele diesli zaczynają się martwić