Lexus LC 500 – test

Pamiętacie taki samochód jak Lexus LFA? Niezwykły model z przeraźliwie głośnym V10, który na zawsze zmienił oblicze marki i pokazał, że Japończycy potrafią stworzyć niesamowite superauto. Czy właśnie mamy do czynienia z jego następcą?

Lexus LC 500 na papierze ma wszystkie argumenty, by godnie wypełnić lukę po LFA. Wygląd, który nie pozwoli Wam go spuścić z oczu, dźwięk, który pozwoli Wam go zlokalizować nawet gdy go nie widać i osiągi, które sprawiają, że nie sposób o nim zapomnieć. Czy to jednak superauto z krwi i kości? Na to pytanie postara się odpowiedzieć Maciek zza kierownicy tego niezwykłego samochodu.

Zapraszamy także na projectautomotive.pl oraz do śledzenia nas na Facebooku www.facebook.pl/projectautomotive.

Lexus LC 500 — galeria

Zobacz również: Ford Musang Shelby GT350R - testy w Lommel

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Blogi:

Hybryda jest lepsza od turbo i trzeba się z tym pogodzić Prawdziwe eldorado w lumpeksie Edycje specjalne w dwóch słowach: Fiat 500 [część 2] Dada: XIII Zlot Zabytkowych Mercedesów Motocykl i samochód z dotacji unijnej Poznań Motor Show 2016 - relacja Transport drogowy nie jest największym trucicielem w Polsce Edycje specjalne w dwóch słowach: Pagani Zonda [część 3] Alfa Romeo 1750 GTV Vlogi motoryzacyjne Moje zdjęcia samochodów przed i po obróbce [2014] Maciek testuje - nowy Opel Corsa