Sprawdź samochód online przed zakupem. Nowe narzędzie już dostępne.

Lexus LC 500 – test

Pamiętacie taki samochód jak Lexus LFA? Niezwykły model z przeraźliwie głośnym V10, który na zawsze zmienił oblicze marki i pokazał, że Japończycy potrafią stworzyć niesamowite superauto. Czy właśnie mamy do czynienia z jego następcą?

Lexus LC 500 na papierze ma wszystkie argumenty, by godnie wypełnić lukę po LFA. Wygląd, który nie pozwoli Wam go spuścić z oczu, dźwięk, który pozwoli Wam go zlokalizować nawet gdy go nie widać i osiągi, które sprawiają, że nie sposób o nim zapomnieć. Czy to jednak superauto z krwi i kości? Na to pytanie postara się odpowiedzieć Maciek zza kierownicy tego niezwykłego samochodu.

Zapraszamy także na projectautomotive.pl oraz do śledzenia nas na Facebooku www.facebook.pl/projectautomotive.

Lexus LC 500 — galeria

Zobacz również: Wideotest Maserati Ghibli

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Blogi:

Renault Clio R.S. 220 Trophy – test [wideo] Pielęgnacja wnętrza, tapicerka skórzana Lexus za ponad 5 mln zł Kupić samochód za rozsądną cenę – "antyki" w salonach Kajetanowicz vs. Kubica – kto jest lepszy? Dada: Od kupy złomu do lśniącego marzenia Volkswagen Golf Alltrack 1.8 TSI 180 KM - test [wideo] Alfa Romeo Giulia 2.2 JTDM 2016 - test wideo Wielkie Piękno - historia pewnej włoskiej marki R129 na "czarnych blachach" Czym zaskoczy nowy Mini Countryman (2017)? Największy zlot aut zza oceanu! Relacja z American Cars Mania 2018