Lexus LC 500 – test

Pamiętacie taki samochód jak Lexus LFA? Niezwykły model z przeraźliwie głośnym V10, który na zawsze zmienił oblicze marki i pokazał, że Japończycy potrafią stworzyć niesamowite superauto. Czy właśnie mamy do czynienia z jego następcą?

Lexus LC 500 na papierze ma wszystkie argumenty, by godnie wypełnić lukę po LFA. Wygląd, który nie pozwoli Wam go spuścić z oczu, dźwięk, który pozwoli Wam go zlokalizować nawet gdy go nie widać i osiągi, które sprawiają, że nie sposób o nim zapomnieć. Czy to jednak superauto z krwi i kości? Na to pytanie postara się odpowiedzieć Maciek zza kierownicy tego niezwykłego samochodu.

Zapraszamy także na projectautomotive.pl oraz do śledzenia nas na Facebooku www.facebook.pl/projectautomotive.

Lexus LC 500 — galeria

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Blogi:

Polski Bus - wylęgarnia zarazków na kółkach, czy komfortowy i tani środek transportu? Mazda MX-5 Znane auta nieznanej marki, czyli CUPRA od nowa. Spottingowe podsumowanie 2013 Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach Motoryzacyjne zwiedzanie Europy Co jest z tymi francuskimi samochodami? Nieprzewidywalne Top 5 gier wyścigowych na PS3 Dopuszczalne stężenie zawartości alkoholu we krwi w wybranych krajach Europy Range Rover Evoque - nie tylko "Baby Range" Ferrari 488 GTB - panowie, przegięliśmy z tym liftingiem! Nowy Mercedes-AMG E 43 4MATIC - zaspokoić apetyt