Lexus LC 500 – test

Pamiętacie taki samochód jak Lexus LFA? Niezwykły model z przeraźliwie głośnym V10, który na zawsze zmienił oblicze marki i pokazał, że Japończycy potrafią stworzyć niesamowite superauto. Czy właśnie mamy do czynienia z jego następcą?

Lexus LC 500 na papierze ma wszystkie argumenty, by godnie wypełnić lukę po LFA. Wygląd, który nie pozwoli Wam go spuścić z oczu, dźwięk, który pozwoli Wam go zlokalizować nawet gdy go nie widać i osiągi, które sprawiają, że nie sposób o nim zapomnieć. Czy to jednak superauto z krwi i kości? Na to pytanie postara się odpowiedzieć Maciek zza kierownicy tego niezwykłego samochodu.

Zapraszamy także na projectautomotive.pl oraz do śledzenia nas na Facebooku www.facebook.pl/projectautomotive.

Lexus LC 500 — galeria

Zobacz również: Rolls-Royce Phantom Series II - prezentacja

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Blogi:

O nazwach aut Audi A3 Limousine 2.0 TDI Attraction Oplowska klasa Premium - Opel Insignia Motocykl z automatyczną skrzynią biegów na tle historii i obowiązujących przepisów Mercedes-Benz W109 300 SEL 1971 E, ten E type Jedziesz na wakacje? Sprawdź jakie są limity zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu Mistrzowie driftu Mercedes-Benz A 220 4MATIC – test [wideo] Rodzaje napędów hybrydowych Jak dealerzy przygotowywani są do sprzedaży Megane R.S. Audi TT - trzy generacje stylu