Sprawdź VIN samochodu przed zakupem. Nowe narzędzie AutoCentrum.pl

Lexus LC 500 – test

Pamiętacie taki samochód jak Lexus LFA? Niezwykły model z przeraźliwie głośnym V10, który na zawsze zmienił oblicze marki i pokazał, że Japończycy potrafią stworzyć niesamowite superauto. Czy właśnie mamy do czynienia z jego następcą?

Lexus LC 500 na papierze ma wszystkie argumenty, by godnie wypełnić lukę po LFA. Wygląd, który nie pozwoli Wam go spuścić z oczu, dźwięk, który pozwoli Wam go zlokalizować nawet gdy go nie widać i osiągi, które sprawiają, że nie sposób o nim zapomnieć. Czy to jednak superauto z krwi i kości? Na to pytanie postara się odpowiedzieć Maciek zza kierownicy tego niezwykłego samochodu.

Zapraszamy także na projectautomotive.pl oraz do śledzenia nas na Facebooku www.facebook.pl/projectautomotive.

Lexus LC 500 — galeria

Zobacz również: Przystanek Bieszczady - Skodą Karoq odkrywamy polską Alaskę

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Blogi:

MINI Cooper 5d 1.5 136 KM Seven Edition – test [wideo] Fiat ma ogromny problem, ale widać światełko w tunelu 21 propozycji na wiatr we włosach Audi RS3 - wygrać bitwę kompaktów Najlepsze motoryzacyjne czasopisma Fiat 500C 1.2 69 KM 60th Anniversary – test [wideo] Renault Espace Energy dCi 160 EDC Initiale Paris – test [wideo] Jedziesz na wakacje? Sprawdź jakie są limity zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu WueSKa wraca, produkcja w Świdniku Mała, duża Alfa - test Alfa Romeo MiTo Mercedes 450 SL (R107) - rozbrajanie drzwi Tłokowisko 2016 - część II