Audi A4 2.0 TFSI 252 KM quattro - test [wideo]

Wśród niemieckiej klasy premium ugruntował się ostatnio pewien trend, który zdecydowanie stawia na dość zachowawczą ewolucję gamy modelowej. Można nawet stwierdzić, że zamiast nowych generacji dostajemy jedynie coś na kształt faceliftingu, a z postępem wygrywa konserwatyzm. Widać to w nowych modelach Mercedesa, BMW i oczywiście Audi.

Tyle, że to, co najważniejsze dzieje się pod dobrze znaną karoserią. I choć nowego Audi A4 oznaczonego symbolem B9 na pierwszy rzut oka możemy nawet nie odróżnić od poprzednika, to nikt nie może powiedzieć, że nic się nie zmieniło. „Przewaga dzięki technice” – to hasło przewodnie marki jeszcze dobitniej tu widać. Nasz pierwszy kontakt z nowym A4 wykazał, że tak naprawdę postęp jest bardzo wyraźny.

Zapraszamy także na projectautomotive.pl oraz do śledzenia nas na Facebooku www.facebook.pl/projectautomotive.

Audi A4 — galeria

Zobacz również: Goodyear - konferencja

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Blogi:

Edycje specjalne w dwóch słowach: Pagani Zonda [część 1] Trzecie światło STOP – geneza, historia, stan obecny Motocykl w automacie niekoniecznie jest bezpieczniejszy. Polemika z Maciejem Banaszakiem Subaru Outback 2.5i Exclusive Lineartronic – test [wideo] Edycje specjalne w dwóch słowach: Fiat 500 [część 3] Mistrzowie driftu Moto Historie #6 - Pogromca Luźnej Nawierzchni Historia: Volvo, czy to naprawdę ty? Motocykl z automatyczną skrzynią biegów na tle historii i obowiązujących przepisów Lexus GS F - test [wideo] Lampy do jazdy dziennej, doświetlenie zakrętów i żółta pozycja – co nowego w oświetleniu motocyklowym? Renault Mégane Energy TCe 130 BOSE – test [wideo] Światła pozycyjne a postojowe – czym się różnią? Edycje specjalne w dwóch słowach: Fiat 500 [część 2] Rozjaśnić ciemność Beerfest - dla smakoszy piwa i... fanów motoryzacji! Nadużywanie określenia hot hatch wypaczyło ideę GTI Volkswagen Golf R - test [wideo] Volvo XC60 D3 Momentum - test [wideo] Edycje specjalne w dwóch słowach: Fiat 500 [część 1] VW Golf 2017 - mamy zdjęcia króla kompaktów po liftingu! Moto Historie #5 - pizza, polot i pościg Czy serwis może zatrzymać auto? [informator prawny] Pamiętnik testa #0: Początek

Popularne w tym tygodniu:

Targi Moto-Tor 2017 Audi S3 Sportback (8V FL) 310 KM – test [wideo] Infiniti Q70 3.5 Hybrid Premium Tech – test [wideo]